Apie mus

Ar aš esu nėščia? Kaip prasideda gimdymas? Kaip numesti svorio po nėštumo?

Mielosios merginos ir moterys!

Gandrai.lt – interneto puslapis, kuriame Jūs ir Jūsų artimieji rasite visą reikalingą ir naudingą informaciją apie nėštumo planavimą, laukimosi periodą, pasirengimą gimdymui bei pogimdyviniam laikotarpiams, naujagimio priežiūrą. Čia sužinosite apie moterų fizinės ir psichologinės sveikatos ypatumus skirtingais gyvenimo periodais, lytinės ir reprodukcinės sveikatos palaikymą, su šiomis sistemomis susijusių ligų diagnostiką bei gydymą.

Tinklalapyje talpinama medžiaga yra paremta įrodymais pagrįstomis mokslinėmis rekomendacijomis, naujausiomis Lietuvoje ir užsienyje taikomomis metodikomis.  Informacija išdėstyta glaustai, aiškiai, suprantamai, iliustruota paveikslėliais, schemomis, trumpais video filmukais.  Čia rasite skirtingų skaičiuoklių, kalendorių, kuriais galėsite lengviau sekti organizme vykstančius pokyčius, nėštumo vystymąsi.

Mes visada laukiame Jūsų klausimų, rašykite ir klauskite,  mes pasistengsime kuo skubiau ir išsamiau atsakyti į Jums rūpimą klausimą.

Mielosios merginos ir moterys!

Gandrai.lt komanda linki, kad kiekvieną dieną Jūs norėtumėte pasakyti:  „Aš esu pati gražiausia ir laimingiausia mama, žmona,  dukra, draugė, kolegė…. tiesiog  – MOTERIS“!

Pagarbiai

Gandrai.lt komanda