33 nėštumo savaitė

Toliau tęsiasi vaikučio jutimų vystymasis ir sparti smegenų raida. Jis jau geba skirti tamsą nuo šviesos, klausytis, kas vyksta aplinkui, paragavęs amniono (vaisiaus vandenų) skysčio supranta, kad jis neskanus J.  Vaikutis trinasi į gimdos sienelę, masažuoja savo odą ir taip ruošiasi atlaikyti gimdymo metu patiriamą stresą. Jo kaulai išlieka minkšti ir paslankūs, nes tai svarbu, kad galvutė gimdymo metu lengviau slinktų gimdymo takais. Dėl šios priežasties Jūsų vaikučio galvutė po gimimo gali bus šiek tiek deformuota, ar net priminti kiaušinė. Neišsigąskite, tai yra visiškai normalus reiškinys ir galvos forma po kurio laiko taps normali!

durijus

Šiuo metu Jūsų vaikutis tokio dydžio kaip durijus

PATARIMAI, PASTEBĖJIMAI

  • Šiuo metu Jūsų svoris gali augti kaip ant mielių. Todėl sveikai maitinkitės, atidžiai rinkitės maisto produktus, bet visą laiką atsiminkite, kad augantis svoris rodo organizmo pastangas padėti vaikučiui vystytis ir bręsti.
  • Nenustebkite, bet šiuo metu galite sapnuoti įvairiausius sapnus J! Šie sapnai išplaukia iš Jūsų pasąmonės ir atspindi emocijas, kurios pastaruoju metu ypač ryškios – juk artėja ta ypatinga diena! Ramiai juos išanalizuokite ir suvokite, kodėl jie tokie, kas Jums kelia nerimą. Jei visgi negalite nurimti ir vargina košmarai, pasitarkite su gydytoju dėl Jus kankinančių baimių. Atsiminkite, kad sapnai – nėštumo hormonų šėlsmo ir Jūsų emocijų vaisius!